Reklama
stats

Iveco Daily 2019 już niebawem – testowy muł na zdjęciach od Tomka

Iveco Daily 2019 już niebawem – testowy muł na zdjęciach od Tomka

Iveco Daily 2019 już niebawem – testowy muł na zdjęciach od Tomka zaparkowany był w Livigno we włoskich Alpach, gdzie odbywał jazdy próbne.

Aktualnie oferowane na rynku Iveco Daily pojawiło się na rynku w 2015 roku, a to oznacza, że najprawdopodobniej jeszcze w 2019 roku pojawi się wersja po faceliftingu.

Zobacz też: Master 2019 – tak może wyglądać najnowszy dostawczak Renault

Reklama

W sieci pojawiały się już zdjęcia Iveco Daily z zakamuflowanym przednim pasem, co oznaczać może, że przeprojektowany będzie m.in. grill czy zderzak.

Oczywiście w ramach kuracji odświeżającej Daily otrzyma zapewne także nowe systemy teleinformatyczne i elektronicznych asystentów jazdy.

Producenci samochodów, także tych użytkowych, zanim zaprezentują oficjalnie nową generację auta lub jego wersję po faceliftingu, sprawdzają czy wprowadzone rozwiązania sprawdzą się w rzeczywistych drogowych warunkach.

Często wykorzystują do tego tzw. testowe muły, które z zewnątrz nie wyróżniają się niczym szczególnym, bo mają m.in. starą kabinę.

I tak jest w przypadku zdjęć Iveco Daily, które spotkał w trakcie wyjazdu na narty z rodziną Tomek – Czytelnik dostawczakiem.pl.

Zobacz też: Iveco Daily Blue Power – relacja z jazd ekologicznymi dostawczakami

Jak zauważył Tomek, białe Daily 70-180 nie miało rejestracji z przodu, ale za to z tyłu zamontowana była specjalna tablica. Do tego na skrzyni idealnie ułożone były 5-kilogramowe worki (tzw. sztuczny balast).

Wewnątrz Tomek zauważył kilka skrzynek i sporo kabli, które „wchodziły” pod deskę rozdzielczą Iveco, ale niestety nie zrobił zdjęcia deski rozdzielczej, która być może także po faceliftingu może wyglądać nieco inaczej niż dotychczas.

Źródło zdjęć: Tomek

Podziel się: