Reklama
stats

Kamper samoróbka, czyli Iveco Daily z przyczepą kempingową

Kamper samoróbka, czyli Iveco Daily z przyczepą kempingową

Łukasz spotkał na spacerze z rodziną kampera samoróbkę na podwoziu Iveco Daily. Część mieszkalna powstała z przyczepy kempingowej.

W ostatni świąteczny poniedziałek Łukasz zwrócił uwagę na pomarańczowe Iveco Daily przerobione na kampera – auto stało na parkingu pod Świętym Krzyżem (woj. świętokrzyskie).

Bazujące na Iveco Daily II z podwójną kabiną otrzymało dosyć estetyczne połączenie z przyczepą kempingową spoczywającą bezpośrednio za kabiną.

Reklama

Zobacz też: 3-osiowy Żuk kamper z Łodzi – piękna rzeźba

Łukasz nie miał śmiałości podejść bliżej i zrobić zdjęć wnętrza, ale potwierdza, że na całej szerokości kabiny było przejście do części sypialnej, która zapewne posiadała wszystkie typowe udogodnienia, jak kuchenka, łazienka i łóżka.

W sumie osadzenie przyczepy kempingowej na aucie dostawczym może być ciekawą alternatywą dla zabudowywania „gołego” furgonu czy przerabiania niemal od zera byłego ambulansu czy innego specjalistycznego kontenera.

Bo nie potrzeba już izolacji ścian i podłogi części sypialnej, a i instalacja elektryczna w przyczepie przecież już jest. Wystarczy zająć się kabiną pozostałą z „blaszaka” czy doki oraz dobrze zaizolować połączenie z przyczepą.

Zobacz też: Ubezpieczenie busa transportowego do 3,5 t w działalności gospodarczej – na jakich warunkach? Ile kosztuje?

W każdym razie to kolejny w ostatnim czasie kamper stworzony nie przez wyspecjalizowaną firmę zabudowującą, który mimo wszystko może dawać radość z podróżowania i odpoczynku blisko przyrody.

A gdy zajdzie potrzeba takie Iveco Daily z hakiem może jeszcze się przydać „na firmie” 😉

Źródło zdjęć: Łukasz

Podziel się: