Reklama

Lublin 3 z przebiegiem 1097 kilometrów za 49 900 złotych

Lublin 3 z przebiegiem 1097 kilometrów za 49 900 złotych

Czytelnik Artur podesłał link do arcyciekawego ogłoszenia. Do kupienia jest Lublin 3 z przebiegiem 1097 kilometrów za 49 900 złotych!

Niejednokrotnie pisałem, że dostawczakiem.pl współtworzycie Wy, czyli sami Czytelnicy.

I właśnie dzięki jednemu z Was, czyli Arturowi możecie dowiedzieć się, że na otomoto.pl pojawił się w zasadzie fabrycznie nowy Lublin 3 w wersji 3564 z przebiegiem 1097 kilometrów.

Reklama

Sprowadzona ze Szwajcarii brygadówka zarejestrowana została po raz pierwszy w 2006 roku.

Na grillu umieszczono już nazwę Intrall a na zdjęciach dokumentów zmieszczonych w ogłoszeniu pojawia się pełna nazwa używana na tamtejszym rynku, czyli Intrall L3.

Mamy więc tutaj wyglądającego na 2003 rok Lublina wyprodukowanego z części za czasów, kiedy to Andoria Mot była właścicielem lubelskiej fabryki.

Zobacz też: Ze Szwajcarii do Lublina – Intrall Lublin L3 wystawiony na olx.pl

Napędzana jednostką 4CTi90-1BE6 z Andrychowa spełnia normę Euro 3 i osiągać powinna 90 KM oraz 205 Nm.

Taki egzemplarz to naprawdę prawdziwy unikat a przebieg nieco ponad 1000 kilometrów jest wręcz symboliczny zarówno dla turbodoładowanej Andorii z intercollerem, jak i samego nadwozia.

Piękne plastikowe nakładki na progi, błyszczący tłumik, czy kompletne wyposażenie wnętrza z czyściutką tapicerką – takich Lublinów 3 już nie uświadczysz na naszych drogach.

Zobacz też: Lublin na bliźniakach i z silnikiem z Iveco Daily – to rarytas

Sprzedający szwajcarskiego Intralla L3 komis wycenił lubelskiego dostawczaka z reeksportu na 49 900 złotych (do negocjacji).

Nie są to małe pieniądze, ale może jakieś muzeum albo prywatny kolekcjoner chciałby taką nówkę sztukę “3564-kę” do swojej kolekcji.

I na koniec oczywiście bezpośredni link do ogłoszenia, który znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: