Intrall Lublin 3 Mi z przebiegiem 10 000 km – cena 99 999 zł

Intrall Lublin 3 Mi z przebiegiem 10 000 km – cena 99 999 zł

W Daleszycach do kupienia jest Intrall Lublin 3 Mi z przebiegiem 10 000 km. Cena 99 999 zł, jak i stan zachowania auta – niespotykany.

Oryginalna naklejka kontrolna z fabryki na obudowie dyferencjału – to tylko jeden ze smaczków czerwonego 3554.

Dawno nie buszowałem po ogłoszeniach z dostawczakami, aż dzisiaj siadłem przed laptopa i od razu trafiłem na niezły okaz w postaci Intralla z 2006 roku z przebiegiem nieco ponad 10 000 kilometrów!

Czerwone 3554 na zdjęciach z otomoto.pl wygląda jak nowe i chyba takie musi być w rzeczywistości, bo cena 99 999 zł sugeruje fabryczny stan Lublina.

Reklama

Według opisu autem jeździł dotychczas (chociaż może lepszym stwierdzeniem byłoby, że nie jeździł) jeden kierowca i zarazem właściciel.

Zobacz też: Lublin na bliźniakach i z silnikiem z Iveco Daily – to rarytas

Kod silnika 4CTi90 zdradza, że to 4-cylindrowy turbodoładowana wersja z intercoolerem. Oczywiście 90 to średnica cylindra.

Napędzany 102-konnym silnikiem o pojemności 2417 ccm o kodzie 4CTi90 Andoria z Andrychowa z 5-biegową skrzynią biegów KIA pojazd posiada jeszcze naklejki z lubelskiej fabryki, które zachowały się na tylnym moście czy na przedniej szybie.

„3554-ka” posiada książkę serwisową a z opisu anonsu wynika, że wszystkie dotychczasowe przeglądy wykonywane były w ASO.

Warto przy okazji zwrócić uwagę na wyposażenie opcjonalne zamontowane w tym egzemplarzu: znajdziemy tutaj podgrzewane lusterka zewnętrzne, radioodtwarzacz Sony z CD czy tylne czujniki parkowania (moduł PARKTRONIC widoczny jest na zdjęciu komory silnika) oraz drążek stabilizacyjny na tylnej osi.

Zobacz też: Żuk A13 z przebiegiem 392 kilometrów za 125 000 zł

Spokojnie, na siedzeniu kierowcy jest pokrowiec 😉

Niespotykany na rynku stan techniczny w tym wypadku wyceniony został na niespotykaną dla Lublina cenę 99 999 złotych.

Jak dla mnie, to świetna okazja, aby zakupić takiego Intralla i zrobić z niego wizytówkę firmy, która albo zaczynała od takich skrzyniowych Lublinów albo po prostu oferuje zabudowy czy asortyment do pojazdów dostawczych lub nimi po prostu handluje 😉

I na koniec tradycyjnie: jeżeli ktoś byłby zainteresowany tym samochodem, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: