Reklama
stats

Navi 80 IntelliLink – nowy system multimedialny dla Movano i Vivaro

Navi 80 IntelliLink – nowy system multimedialny dla Movano i Vivaro

Opel wprowadza do swoich użytkowych modeli Movano i Vivaro system multimedialny Navi 80 IntelliLink z kolorowym 7-calowym ekranem dotykowym.

Navi 80 IntelliLink, który już wcześniej był dostępny w osobowych samochodach Opla, jest już dostępny dla dostawczych modeli Vivaro i Movano.

System ten może być wyposażony w opcjonalną funkcję monitorowania komunikatów o sytuacji na drogach w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nawigacja TomTom Live może poprowadzić kierowcę alternatywną trasą omijając korki lub miejsca, gdzie doszło do wypadku.

Reklama

Zobacz też: Używany: Opel Movano B 2.3 CDTI 125 KM – zdrowy dwulatek (zdjęcia)

Wybrana trasa jest wyświetlana na dwu- lub trójwymiarowej mapie na 7‑calowym ekranie dotykowym. System wskazuje drogę za pomocą strzałek i komunikatów głosowych. Dostępne są mapy wszystkich krajów europejskich.

Za pomocą łącza USB lub przez Bluetooth® kierowca może podłączyć prywatny smartfon i słuchać muzyki zapisanej w jego pamięci. Co ciekawa, funkcja TomTom Live ma być całkowicie bezpłatna do 2020 roku.

Sterowanie funkcjami Navi 80 IntelliLink odbywa się poprzez 7‑calowy kolorowy ekran dotykowy, ale też i przyciski na kierownicy oraz sterowanie głosowe.

Oprócz tego w skład pakietu Navi 80 IntelliLink wchodzą łącza USB i Bluetooth, dzięki czemu kierowca może połączyć się ze swoim smartfonem i poprzez zestaw głośników w aucie słuchać własnej muzyki zapisanej w pamięci telefonu.

Źródło zdjęć: Opel

Podziel się: