Reklama

Odwiedź za darmo fabrykę VW Poznań i zobacz jak powstaje Caddy i T6

Odwiedź za darmo fabrykę VW Poznań i zobacz jak powstaje Caddy i T6

Volkswagen Poznań zaprasza wszystkich chętnych na darmowe zwiedzanie swoich fabryk, gdzie powstają modele Caddy/Caddy Maxi oraz różne odmiany Transportera.

Spółka Volkswagen Poznań organizuje po raz kolejny „Letnie zwiedzania Fabryki”, w ramach której chętne osoby będą mogły bezpłatnie zwiedzić poznańską fabrykę produkującą jako jedyna na świecie model Caddy i przedłużaną wersję Caddy Maxi. W zakładach VW Poznań powstaje także kilka odmian VW Transportera najnowszej generacji T6.

Zobacz też: Test VW Caddy 2.0 TDI 4Motion 110 KM – furgon 4×4 (wideo, zdjęcia)

Reklama

– Podczas zwiedzania goście fabryki będą mogli zapoznać się z procesami produkcyjnymi działu budowy karoserii oraz działu montażu. Dzięki temu każdy ze zwiedzających będzie mógł zobaczyć, jak od podstaw powstają samochody, które trafiają następnie do klientów na całym świecie – informuje Jerzy Włodarczyk, który oprowadza gości po poznańskich zakładach Volkswagena.

Do dyspozycji gości przewidziano darmowe zwiedzanie w terminach 20, 21, 26 oraz 28 lipca. W każdym z tych dni odbędą się dwie wycieczki, z czego pierwsza rozpoczyna się o godzinie 10:00, a druga o 16:15.

Poza tym organizatorzy przewidzieli jeden weekendowy termin w sobotę 23 lipca, z czego pierwsza grupa rozpocznie zwiedzanie o 9:30, a druga o 12:00.

Wycieczka po fabryce zajmuję około dwie godziny. Aby wziąć udział w zwiedzaniu należy mieć ukończone 15 lat oraz zgłosić swój udział w wydarzeniu drogą mailową na adres wycieczki.vwp@vw-poznan.pl wraz ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, data urodzenia oraz wybraną data oraz godziną zwiedzania).

Zobacz też: Nowy Volkswagen Crafter na oficjalnych szkicach

Zgłoszenia przyjmowane się do 15 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w zwiedzaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Do dyspozycji gości jest parking.
Regulamin zwiedzania dostępny jest TUTAJ.

Volkswagen Poznań to największy pracodawca w Wielkopolsce, który aktualnie zatrudnia ponad 8 000 pracowników w trzech funkcjonujących już zakładach produkcyjnych. Czwartą fabryką wchodzącą w skład tej spółki jest całkowicie nowy zakład w Białężycach koło Wrześni, gdzie jeszcze w tym roku rozpocznie się montaż Craftera II, więc niedługo Volkswagen Poznań zatrudniać będzie łącznie już około 10 000 ludzi.

Źródło zdjęć: Volkswagen Poznań

Podziel się: