Reflektor LED dla Renault Master 2019 – można go kupić w internecie

Reflektor LED dla Renault Master 2019 – można go kupić w internecie

Tak wygląda reflektor LED dla Renault Master 2019 – można go kupić na np. na otomoto.pl u sprzedawcy z wielkopolskiej Chodzieży.

Czytelnik Przemek podesłał link do ogłoszenia sprzedaży prawego reflektora LED do Renault Master X62. Co w tym dziwnego?

Ano to, że wystawiona m.in. na olx.pl czy otomoto.pl część to – jak zapewnia sprzedający – reflektor do najnowszej Masterki po faceliftingu, która pojawić się ma na rynku dopiero jesienią 2019 roku.

Reklama

Zobacz też: Czytelnicy dostawczakiem.pl testują nowego Mercedesa Sprintera

Sytuacja bardzo ciekawa, bo Renault nie zaprezentował dotychczas ani oficjalnych zdjęć czy chociażby szkiców mocno zmodernizowanego Mastera III generacji!

W każdym razie oferowany przez sprzedającego z wielkopolskiej Chodzieży reflektor rzeczywiście nie przypomina żadnego innego stosowanego w innych aktualnie oferowanych na europejskim rynku osobowych czy dostawczych modeli Renault.

O tyle to ciekawa sytuacja, bo sprzedający oferuje prawą lampę „na ledach” jako część używaną, a nie nową – podczas rozmowy stwierdził, że pochodzi została ona zdemontowana z gotowego już Mastera 2019.

Zobacz też: Master 2019 – tak może wyglądać najnowszy dostawczak Renault

Pod koniec października 2018 roku opublikowałem materiał o faceliftingu Renault Master III generacji, gdzie zamieściłem zleconą przez dostawczakiem.pl grafikę (link do tego artykułu znajduje się powyżej).

Widoczny powyżej przód odświeżonej Masterki – wytwór współpracującego z dostawczakiem.pl grafika (na podstawie moich wskazówek – ma niemal identyczne reflektory, jak te wystawione na sprzedaż! 🙂

Ciekawe, jak ostatecznie będzie wyglądał grill i czy będzie bardzo podobny do tego zrobionego zamieszczonego na dostawczakiem.pl? Przekonamy się już niedługo…

W każdym razie link, do ogłoszenia z prawym reflektorem LED do Renault Master 2019 znajduje się TUTAJ!

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: