Reklama

Renault Master X70 jako food truck – jest długi i szeroki

Renault Master X70 jako food truck – jest długi i szeroki

Znalazłem ostatnio arcyciekawe ogłoszenie na olx.pl. Wystawione Renault Master X70 jako food truck ze sporych rozmiarów zabudową.

Pewnie część z Czytelników zauważyła, że byłem ostatnio na prezentacji nowego Renault Kangoo III, którego wyróżnikiem jest opcjonalny brak słupka B.

Dlaczego o tym w ogóle piszę? Bo jak spojrzałem na to zdjęcie główne ogłoszenia z Renault Master w roli food trucka od razu pomyślałem, że i tutaj dostęp do przestrzeni wewnątrz pojazdu jest wręcz nieograniczony!

Reklama

W treści ogłoszenia można znaleźć informację, że food truck na bazie Mastera X70 z 2001 z trwałym silnikiem 2.8 dTi mierzy aż 7,5 metra długości z czego pewnie blisko 7 metrów ma otwierana z prawej strony klapa, za którą znaleźć można ladę z chłodziarką i wszystko inne, co potrzebne do przyrządzania ciepłych dań, w tym lodówkę czy zlewozmywak.

Zobacz też: Renault Kangoo III – pierwsza jazda testowa vanem L1 (zdjęcia)

Warto przy okazji rzucić okiem na schowane głęboko w nadkolach koła na podwójnej osi wleczonej – wszak szerokość zabudowy to aż 2,5 metra a więc tylko o 5 centymetrów mniej niż dopuszczalna przepisami.

Bardzo chciałbym się przejechać taką Masterką! Po pierwsze dlatego, żeby sprawdzić, jak radzi sobie z takimi gabarytami 115-konny silnik, a do tego czy widoczność podczas manewrowania jest jest odpowiednia. Oczywiście samej zwrotności też jestem ciekaw… 😉

W każdym razie, jeżeli ktoś chciałby zakupić bądź wynająć takiego food trucka, który spokojnie obsłużyłby sam spory festyn w ramach Dnia Ziemniaka czy Dnia Dziecka, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

PS: Rzućcie proszę okiem na wycieraczki jak w Ikarusie, tylko, że z mocowaniem od góry! Miodzio 😛

Źródło zdjęć: Olx.pl

Podziel się: