Reklama

Renault Master z Krosna z bardzo długą zabudową – zdjęcia od Pawła

Renault Master z Krosna z bardzo długą zabudową – zdjęcia od Pawła

Widoczne na zdjęciach Renault Master II generacji z niespotykanie długą zabudową podobno służy do transportu szybowców i mieści się w 3,5-tonowym DMC.

Czytelnik Paweł przesłał zdjęcia zrobione dzisiaj, czyli 31 maja w Krośnie. Widać na nich Renault Master II generacji po faceliftingu, ale to nie kabina wzbudza zainteresowanie tylko baaaardzoooo długa zabudowa.

Zobacz też: 3,5 tony DMC i 7-metrowa zabudowa na Renault Mascott

Reklama

Czy ta zabudowa ma 9, czy nawet ponad 10 metrów? Tego nie wiem, ale według Pawła ta Masterka służyć ma do transportu szybowców w całości, a dokładniej pośrodku wchodzi kadłub, natomiast przy ścianach układane są skrzydła.

Paweł już niejednokrotnie widział tą Masterkę w trasie i dopiero dzisiaj udało mu się zrobić zdjęcia tego auta w spoczynku. Znajomy mechanik Pawła, który miał kiedyś styczność z tym pojazdem twierdzi, że mieści się w 3,5-tonowym DMC.

W każdym razie samochód stoi zaparkowany w Krośnie przy Urzędzie Celnym przy ulicy Kazimierza Pużaka, a jeżeli jest ktoś, kto wie, która wykonała tą zabudowę lub ma jakieś informacje o tym pojeździe, bardzo proszę o komentarz pod tym artykułem albo mail na kontakt@dostawczakiem.pl.

Źródło zdjęcia: Paweł

Podziel się: