Volkswagen Transporter z bardzo długą skrzynią – zdjęcie od Darka

Volkswagen Transporter z bardzo długą skrzynią – zdjęcie od Darka

Na tylnej burcie powinno być ostrzeżenie: uwaga, zachodzi przy skręcie! Volkswagen Transporter z bardzo długą skrzynią uwieczniony na zdjęciu przez Darka.

Jak większość z Was wie, portal dostawczakiem.pl nie należy do największych liczebnie redakcji, ale dzięki takim ludziom, jak Darek (jeszcze raz dzięki!)  jest o czym czytać i co oglądać!

Zobacz też: 3,5 tony DMC i 7-metrowa zabudowa na Renault Mascott

Reklama

Darek był w Bydgoszczy 12 czerwca i na ulicy Nakielskiej napotkał nietypową „T5-kę”. Niebieski Volkswagen Transporter z bardzo długą zabudową wygląda na solidnie wykonanego (rama pomocnicza pod skrzynią!), ale kto odpowiada za wykonanie zabudowy, tego niestety nie wiemy.

Ile długości ma ta skrzynia? Według mnie ma na pewno ponad 6 metrów, ale jeszcze ciekawiej wygląda sprawa tylnego zwisu skrzyni, która wychodzi za tylną oś z pojedynczymi kołami o jakieś 3-3,5 metra.

Podejrzewam, że tak skonfigurowany Transporter może być wykorzystywany do specjalistycznych zadań, czyli przewozu długich, ale lekkich elementów.

I teraz prośba do Czytelników: może ktoś wie więcej o tym Transporterze i mógłby podzielić się informacją o długości skrzyni czy ładowności. Piszcie w komentarzach pod artykułem lub na profilu dostawczakiem.pl na Facebooku. Dzięki! 🙂

Źródło zdjęcia: Darek

Podziel się: