Reklama

Salon Online 2.0 – wyszukiwarka pojazdów Mercedes-Benz Vans

Salon Online 2.0 – wyszukiwarka pojazdów Mercedes-Benz Vans

Wystarczy kilka kliknięć, aby znaleźć dla Twojej firmy odpowiednie auto! Tak działa internetowy Salon Online 2.0 – wyszukiwarka pojazdów Mercedes-Benz Vans.

Od lat internet ułatwia komunikację, pozwala zrobić zakupy w e-sklepach, a ostatnio coraz częściej Polacy decydują się też na wykorzystanie cyfrowych rozwiązań przy wyborze samochodów.

Zobacz też: Van ProCenter – salony dedykowane dostawczym Mercedesom

Reklama

Dlatego marka Mercedes-Benz Vans udoskonaliła ostatnio swoją wyszukiwarkę gotowych do odbioru pojazdów. Dzięki temu polscy klienci mogą skorzystać z Salonu Online 2.0.

Internetowy salon pojazdów dostawczych Mercedesa

Internetowy salon samochodów dostawczych, w tym podwozi do zabudowy, czy minibusów z trójramienną gwiazdą, otrzymał zmienioną sekcję wyników wyszukiwania, ale też poprawiono szybkość ładowania się strony.

Dzięki temu zainteresowany np. modelem Vito furgon czy V-klasą klient może łatwo wyszukać gotowe do odbioru auto odpowiadające naszym preferencjom.

Zobacz też: Mercedes Sprinter i aktywne systemy bezpieczeństwa (zdjęcia, wideo)

Po zaznaczeniu m.in. wersji nadwoziowej i modelu, poprzez odpowiednie filtry możemy wybrać m.in. pojazd z manualną lub automatyczną skrzynię biegów, napęd na przednie, tylne a może obie osie, dopuszczalną masę całkowitą oraz rodzaj zabudowy (w przypadku pojazdów na podwoziu Mercedesa Sprintera).

Dodatkowo można wybrać konkretną opcję wyposażeniową (np. kamera cofania, kierownica multifunkcyjna, hak holowniczy), aby od razu wyszukiwarka wyświetlała grafiki z konkretnymi egzemplarzami czekającymi u polskich dealerów Mercedes-Benz Vans.

Taki samo lakier, felgi czy tapicerka i opcje wyposażeniowe

Po wybraniu odpowiedniego samochodu możemy obejrzeć wizualizacje tegoż auta z każdej niemal strony, a także rzucić okiem na wnętrze.

Co istotne, w przypadku wspomnianych grafik, można na nich zobaczyć konkretną wersję kolorystyczną z odpowiadającymi rzeczywistości felgami czy deską rozdzielczą z elementami wybranego przez nas w wyszukiwarce wyposażenia.

Zobacz też: Przetestuj nowego Mercedesa Sprintera z dostawczakiem.pl

Reasumując, Salon Online 2.0 to przystępne w obsłudze narzędzie pomagające wybrać i zarazem wyszukać odpowiedni model Mercedesa bez względu na porę dnia i miejsce – wystarczy nam komputer stacjonarny, laptop czy smartfon z dostępem do internetu. Potem wystarczy poczekać na kontakt od dealera, z którym umówimy się na spotkanie, gdzie omówione zostaną kwestie finansowania pojazdu czy wyboru pakietu serwisowego.

Warto też wiedzieć, że dostępność prezentowanych przez wyszukiwarkę Salon Online 2.0 samochodów Mercedes-Benz Vans aktualizowana jest codziennie – wyszukiwane modele dostępne są od ręki polskich dealerów.

Partnerem materiału jest Mercedes-Benz Polska

Podziel się: