Reklama
stats

Van ProCenter – salony dedykowane dostawczym Mercedesom

Van ProCenter – salony dedykowane dostawczym Mercedesom

W każdym dużym polskim mieście powstanie punkt Van ProCenter – ta sieć salonów dedykowanych dostawczym Mercedesom oferuje m.in. gotowe do odbioru samochody.

Na pewno wiesz, że czas to pieniądz, którego zawsze brakuje. I nieważne, czy jesteś przewoźnikiem rozwożącym ładunki po całej Europie, właścicielem firmy budowlanej lub prowadzisz mobilny serwis wulkanizacyjny.

Dlatego właśnie Mercedes-Benz wprowadza do swojej sieci dealerskiej w Polsce standard Van ProCenter, czyli punkty wyspecjalizowane w kompleksowej obsłudze dostawczych modeli spod znaku trójramiennej gwiazdy.

Reklama

Zobacz też: Sprinter z 2-litrowym silnikiem OM 654. Jednostka V6 zostaje

Mercedes-Benz Vans wdraża w swojej sieci dealerskiej standard Van ProCenter już od czterech lat. Aktualnie sieć składa się z 11 placówek, ale nieustannie powstają nowe punkty.

Aktualnie Van ProCenter działa w 11 lokalizacjach: Mercedes-Benz Wróbel Wrocław, Mercedes-Benz Sosnowiec, Auto Idea Łomianki/Warszawa, MB Motors Janki/ Warszawa, Mojsiuk Szczecin, Auto-Studio Łódź, Sobiesław Zasada Automotive Kraków, Auto Frelik Bydgoszcz, Inter Car Ruda Śląska oraz Duda-Cars Golęczewo/ Poznań oraz BMG Goworowski w Gdyni.

W przyszłości Mercedes-Benz Vans ma w planach zamiar stworzyć punkty Van ProCenter we wszystkich większych miastach w Polsce.

Mercedes-Benz Van ProCenter – specjaliści od nowych i używanych dostawczaków

Jeżeli używasz w swojej pracy lekkich pojazdów użytkowych, to wiesz, że dobór odpowiedniej wersji nadwoziowej czy jednostki napędowej wymaga sporego namysłu.

Carport to miejsce, gdzie czekają na klientów gotowe do natychmiastowego odbioru zabudowane już pojazdy.

W salonach Van ProCenter znajdziemy zawsze pełną ekspozycję oferowanych modeli, a w ciągu 48 godzin można umówić się na jazdę próbną dowolnym autem z gamy Mercedes-Benz Vans.

W przypadku samochodów dostawczych bardzo często wchodzi w grę również odpowiednia zabudowa.

Bo przecież inaczej eksploatowana będzie autolaweta na podwoziu Sprintera, a inaczej Vito z zabudową warsztatową.

Dlatego standardem w Van ProCenter są specjalnie przeszkoleni handlowcy, którzy służą radą przy konfiguracji samego auta, jak i przy wyborze odpowiedniej zabudowy.

Zobacz też: Test: Mercedes-Benz X350d 4MATIC – ciężki typ (wideo, zdjęcia)

Od Citana, poprzez Vito, V-klasę i X-klasę aż po Sprintera – Mercedes-Benz Van ProCenter oferuje pełną gamę modelowa pojazdów dostawczych, które są eksponowane w salonie.

Co istotne, na zewnętrznym terenie przed salonem pod zadaszeniem zawsze czekają na klientów gotowe do odbioru samochody.

Miejsce to nazywa się carport i znajdują się tam różne pojazdy z gotowymi już nadwoziami, aby w razie nagłej potrzeby nie czekać na wyprodukowanie najpierw samego pojazdu, który dopiero później trafi do firmy przeprowadzającej konkretną adaptację.

Van ProCenter to też miejsce, gdzie możesz sprzedać lub kupić używany pojazd z certyfikatem jakości, co oznacza, że każdy z nich został poddany szczegółowej kontroli technicznej, ma potwierdzoną historię oraz jest objęty gwarancją.

Finansowanie, ubezpieczenie i serwis Van ProCenter

Doradcy Van ProCenter pomogą nie tylko w skompletowaniu nowego dostawczego Mercedesa, ale też przygotują dopasowaną pod klienta ofertę leasingową wraz z pełnym pakietem ubezpieczenia.

Gdy tylko znajdziesz odpowiedni dla swojego biznesu samochód, doradcy Van ProCenter zaproponują dogodne finansowanie czy dopasowaną ofertę ubezpieczenia.

W każdej placówki wchodzącej w sieć Mercedes-Benz Van ProCenter działa serwis przystosowany do kompleksowej obsługi dostawczych modeli Mercedesa.

Oczywiście każdy punkt sieci Van ProCenter oferuje także szereg usług serwisowych w atrakcyjnych stałych cenach.

Zobacz też: Zabudowy na Mercedesie Sprinterze – pomysłowe i lekkie rozwiązania

Stale szkolona kadra, oryginalne części i dostęp do profesjonalnych narzędzi to standard w każdej placówce Mercedes-Benz Van ProCenter.

Regularnie szkoleni pracownicy warsztatu dysponują odpowiednim zapleczem merytorycznym i dostępem do najwyższej klasy narzędzi.

W ramach działalności Mercedes-Benz Van ProCenter klienci mogą skorzystać z opcjonalnej usługi „door-to-door”.

Oznacza to, że wymagający wizyty w warsztacie samochód odbierany jest bezpośrednio od klienta, a po zakończonym serwisie auto dostarczone zostanie z powrotem przez pracownika salonu.

Co ważne, w razie awarii lub dłuższej naprawy blacharsko-lakierniczej salony Van ProCenter oferują szeroką gamę pojazdów zastępczych, abyś dalej mógł nieprzerwanie prowadzić swój biznes.

Partnerem materiału jest Mercedes-Benz Polska

Podziel się: