Reklama
stats

Sama skrzynia ma 6 metrów – do kupienia jest bardzo długi Lublin 2

Sama skrzynia ma 6 metrów – do kupienia jest bardzo długi Lublin 2

Jeżeli szukacie dostawczaka do przewozu dłuższych ładunków to na olx.pl jest interesująca oferta sprzedaży Lublina 2 –  sama skrzynia ma 6 metrów długości!

Czytelnik Daniel podesłał link do ogłoszenia sprzedaży Lublina 2 z 1998 roku, który wyceniony został na 4000 zł (do uzgodnienia).

Zobacz też: Prototypowy Pasagon na otomoto.pl – do kupienia furgon i kombi

Reklama

Na pierwszy rzut oka skrzyniowy dostawczak nie wzbudza większego zaciekawienia, ale spoglądając na długość zabudowy już wiadomo, że mamy do czynienia z wyjątkowym egzemplarzem.

Jak wynika z treści ogłoszenia Lublin ma skrzynię z aluminiowymi burtami o długości 6 metrów!

Nie jest to więc seryjna wersja i ktoś musiał się napracować przy cięciu i wydłużeniu ramy Lublinka, ale skoro samochód jest zarejestrowany to musiał też kiedyś przejść przegląd.

Teraz co prawda przeglądu nie ma, ale podobno jest „opłacony na bierząco (oryginalna pisownia) a do tego jest trochę przy nim do roboty.

Jak twierdzi sprzedający nowy właściciel powinien zająć się kilkoma drobiazgami, bo „do naprawy podłoga na burcie i chamulce” (oryginalna pisownia).

Jeżeli więc ktoś poszukuje dłuższego dostawczaka z otwartą zabudową skrzyniową, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: