Reklama

Volkswagen Passat B5 jako pick-up z napędem 4×4

Volkswagen Passat B5 jako pick-up z napędem 4×4

Był już elektryczny Fiat Cinquecento z platformą ładunkową i hot-rod z silnikiem od Żuka – teraz przyszła pora na Volkswagena Passata pick-up.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Polacy kochają Volkswagena Passata, zwłaszcza typoszeregu B5. Jeżeli jednak ktoś chce jeździć tym, co cała wieś, ale jednak lubi podkreślić swój własny styl, to ma teraz niepowtarzalną okazję!

Zobacz też: Fiat Cinquecento z platformą ładunkową – to jedyny taki egzemplarz

Reklama

Na otomoto.pl pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży Volkswagena Passata B5 w wersji pick-up z napędem 4×4. Oczywiście pod maską tego unikatowego auta kryje się kultowy już „tedeik”, czyli jednostka 1.9 TDI o mocy 110 KM.

Co prawda 67 000 złotych netto za „Passerati” z 1998 roku nie jest może najniższą ofertą na rynku, ale trzeba wziąć pod uwagę unikatowe nadwozie z paką wykończoną ryflowaną blachą aluminiową.

Nie mniej ważne – z podatkowego punktu widzenia – jest też to, iż auto zarejestrowano jako ciężarowe, więc sprzedający oferuje wystawienie faktury VAT.

Zobacz też: Hot Rod z silnikiem od Żuka i mostem napędowym z Lublina III

Uwadze zainteresowanych kupnem nie umknie również oryginalna tapicerka w kolorze karoserii oraz intrygujący wlot na masce kierujący hektolitry powietrza wprost do intercoolera.

W każdym razie chętnych zakupem zapraszam bezpośrednio do linku z ogłoszeniem, który znajduje się TUTAJ.

PS: Dziękuję Adamowi za info o tym – bądź co bądź – nietypowym ogłoszeniu. Zachęcam też innych Czytelników do przesyłania ciekawych zdjęć, czy linków z autami użytkowymi do 3,5 tony na adres kontakt@dostawczakiem.pl.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: