Reklama

VW T4 z przyczepką Niewiadów N126 – kamper z pomysłem

VW T4 z przyczepką Niewiadów N126 – kamper z pomysłem

Sporą pomysłowością wykazał się właściciel Volkswagena T4, który dzięki przyczepce kempingowej Niewiadów N126 zrobił ze swojego auta kampera.

W serwisie ogłoszeniowym allegro.pl pojawiła się bardzo ciekawa oferta dotycząca sprzedaży Volkswagena T4. I nie chodzi tu o popularnego w Polsce Transportera, ale o jego zabudowę, czyli przerobioną przyczepkę kempingową Niewiadów N126.

Zobacz też: VW T4 z podwójną kabiną i tyłem od New Beetle

Reklama

Oczywiście kamperowi na podwoziu „T4-ki” brakuje nieco dbałości o detale, jak sposób podwyższenia N126 przy pomocy N132 (najprawdopodobniej), czy mało widocznych świateł stopu. To można by poprawić przy bardziej profesjonalnej produkcji.

I właśnie tutaj chciałem dojść do meritum. Chodzi o sam pomysł podwójnego zastosowania takiego Transportera.

Przez większość roku może mieć zamontowaną na sobie np. skrzynię ładunkową i wozić węgiel, czy kostkę brukową, a kilka tygodni w roku służyć jako kamper. Wystarczyłoby tylko podmienić zabudowy. Zatem zabudowcy pomysł na nowy produkt już macie.

Zobacz też: Ukradł VW T4 z właścicielem przyczepionym do burty (wideo)

Jeżeli jednak kogoś interesowałoby to konkretne ogłoszenie to bezpośreni link do niego znajduje się TUTAJ.

Co prawda, 75-konny silnik Diesla o pojemności 2.4 litra nie sprawi, że jazda po górskich drogach będzie przyjemnością, ale obecny właściciel chyba to wie, bo okleił swojego kampera dużo mówiącymi naklejkami z napisem „Żółwik”. No chyba, że chodzi nie o osiągi, a o wygląd całości…

Podziel się: