Reklama
stats

Że to Iveco jeszcze jeździło! Skandaliczny stan techniczny busa

Że to Iveco jeszcze jeździło! Skandaliczny stan techniczny busa

Wypadające boczne drzwi, łysa opona, uszkodzone klosze reflektorów – to tylko część usterek, jakie miało zatrzymane do kontroli Iveco Daily III generacji.

Wiadomo nie od dziś, że samochody dostawcze to prawdziwe woły robocze i nikt nie przejmuje się ich stanem wizualnym. Ale żeby tak „zapuścić” Iveco Daily to już skandal!

Znane z trwałości Daily III nie zawsze trafia w dobre ręce. Tak też było w tym przypadku. Policjanci z choszczeńskiej „drogówki” zatrzymali na drodze wojewódzkiej nr 175w okolicy Rzecka biały furgon, którego stan techniczny wypada określić jako skandaliczny.

Reklama

Zobacz też: Używane Iveco Daily III 35S11 2.8 TD – do ciężkiej roboty (zdjęcia)

Dziurawe klosze tylnych lamp, popękane reflektory z martwymi muchami w środku, kompletnie wytarta lewa przednia opona, czy różny bieżnik na tylnym ogumieniu – to tylko część nieprawidłowości, jakie stwierdzono podczas kontroli tego Iveco.

Zobacz też: Używany dostawczak – poradnik kupującego (zdjęcia)

Poza tym policjanci zauważyli, że auto posiada luzy na drążkach kierowniczych, a otwarcie tylnych drzwi wymagało kilku minut i… demontażu klamki.

Przewożący drewno dostawczak był także przeciążony, a kierowca nie miał posiadał dowodu rejestracyjnego auta. Wobec powyższego „Ivonka” odholowana została na parking policyjny, a kierowca ukarany został mandatem karnym w wysokości 1 000 złotych.

Źródło zdjęć i filmu: Policja Choszczno

Podziel się: