Reklama

Żuk wywrotka z napędem 4×4 i skrzynią rozdzielczą Stara 660

Żuk wywrotka z napędem 4×4 i skrzynią rozdzielczą Stara 660

Na olx.pl pojawił się Żuk wywrotka z napędem 4×4 i skrzynią rozdzielczą Stara 660. Mocno uterenowione auto jest do kupienia za 11 000 złotych.

Jeżeli potrzebujesz wywrotki do roboty, gdzie napęd 4×4 ze skrzynią redukcyjną oraz duże kąty natarcia i zejścia to podstawa, to znalazłem coś dla Ciebie!

Zobacz też: Skrzyniowy Żuk A-11 na kempingu w… Kanadzie

Reklama

W serwisie ogłoszeniowym olx.pl wystawiony jest na sprzedaż Żuk wywrotka z napędem 4×4 i skrzynią rozdzielczą od Stara 660.

Zbudowany w 2009 roku od podstaw pojazd – a przynajmniej tak twierdzi sprzedający – jest zarejestrowany, ubezpieczony i ma przegląd techniczny do listopada 2018 roku.

Pod kabiną poczciwego Żuczka zamontowano silnik Diesla i skrzynię biegów z „Kaczuchy”, czyli Mercedesa T1. Napędy pochodzą od Nissana Patrola, a do tego z przodu pojazdu zamontowano wyciągarkę o uciągu 2 ton.

Zobacz też: Test: Mercedes Sprinter 316 CDI 4×4 – wywrotka trójstronna (wideo, zdjęcia)

Patrzę tak na tego wszędołaza i mam nieodparte wrażenie, że taki projekt mógłby przecież zostać stworzony w przyfabrycznym dziale badawczo-rozwojowym FSC Lublin.

Kabina od Żuka, układ 4×4 z możliwością załączenia przedniej osi i włączenia półbiegów… Ale by tym jeździł przy zrywce drzewa w Bieszczadach 😉

Może, gdyby inaczej potoczyła się historia, to właśnie tak wyglądałaby polska odpowiedź na Iveco Daily 4×4?

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim mocno uterenowionym Żukiem, to link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: