Reklama

Bus wjechał w drzewo. Strażacy wycieli otwór w ścianie grodziowej

Bus wjechał w drzewo. Strażacy wycieli otwór w ścianie grodziowej

Wczoraj w nocy na DK 92 Renault Master wjechało w drzewo. Aby ewakuować poszkodowanego kierowcę strażacy wycieli otwór w ścianie grodziowej.

Do groźnego wypadku doszło w czwartek 28 marca na 24. kilometrze drogi krajowej nr 92 w miejscowości Poźrzadło (woj. lubuskie).

Jak wynika z informacji przekazanych przez Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie, około godziny 22:40 jadący w stronę Świecka kierowca „międzynarodówki” na podwoziu Renault Master zjechał z drogi i uderzył przodem w drzewo.

Reklama

Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej z KP PSP Świebodzin oraz strażaków-ochotników z OSP Jemiołów i OSP Poźrzadło.

Po przybyciu na miejsce służby przystąpiły do wykonania dostępu do poszkodowanego kierowcy busa – w ramach tych czynności strażacy przecięli aluminiowe odeskowanie i ścianę grodziową dostając się od strony ładowni do zmiażdżonej kabiny Masterki.

Ostatecznie poszkodowanego mężczyznę odwiozła do szpitala karetka pogotowia. Na miejscu wypadku pojawili się też funkcjonariusze policji ze Świebodzina, którzy będą teraz ustalać przyczyny tego niebezpiecznego zdarzenia.

Źródło zdjęć: KP PSP Świebodzin

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =