Reklama

Gotowe zabudowy Auto Galeria na podwoziu Forda Transita

Gotowe zabudowy Auto Galeria na podwoziu Forda Transita

Skrzynie otwarte i z plandeką oraz kontenery czy wywrotki – gotowe zabudowy Auto Galeria na podwoziu Forda Transita czekają u dealerów Grupy Bemo Motors.

Auto Galeria to firma należąca do Grupy Bemo Motors – jednego z największych dealerów marki Ford w Polsce – postanowiła zwiększyć dostępność gotowych zabudów w swojej sieci sprzedaży.

Zobacz też: Ford Transit 2019 z silnikiem 185 KM i 10-biegowym automatem

Reklama

Oddziały Bemo Motors znajdują się w kilku dużych miastach w Polsce, jak Koszalin, Poznań, Szczecin, Warszawa czy Łódź.

W każdym z tych punktów dealerskich znajduje się Centrum Transita i aby skrócić czas oczekiwania na gotową zabudowę do minimum oraz umożliwić klientom zakup nowego dostawczego samochodu w ciągu jednej wizyty w salonie, firma postanowiła zainwestować w produkcję pojazdów wystawowych z zabudowami różnego rodzaju.

Zobacz też: Elektryczny Ford Transit dla DHL już w seryjnej produkcji

W każdym oddziale dostępne od ręki są między innymi skrzynie, skrzynie z plandekami, kontenery oraz wywrotki.

Każdą z nich można doposażyć w dogodny dla siebie sposób i w niebywale krótkim czasie nabyć nowy dostawczy samochód na potrzeby swojej firmy.

Dla bardziej wymagających, a zarazem cierpliwych klientów, również znalazło się rozwiązanie – w siedzibie firmy Auto Galeria znajdują się na bieżąco uzupełniane tzw. „zabudowy stockowe”.

W praktyce oznacza to tyle, że klient, który dostarczy samochód pod zabudowę, w ciągu 2 dni może wyjechać kompletnym samochodem z zabudową kontenerową, skrzyniową, międzynarodową czy wywrotką.

Źródło zdjęć: Auto Galeria

Podziel się: