Iveco Daily z naczepą o długości 13,6 metra – oferta z allegro.pl

Iveco Daily z naczepą o długości 13,6 metra – oferta z allegro.pl

No takiego zestawu jeszcze nie widziałem! Do kupienia jest Iveco Daily z naczepą o długości 13,6 metra, niczym z pełnowymiarowej ciężarówki.

Znalazłem kilka dni temu ogłoszenie w serwisie allegro.pl. Co ciekawe anons ten znajduje się w kategorii do 3,5 tony, ale może to zwykłe przeoczenie osoby, która to ogłoszenie dodawała.

Zobacz też: Używane Iveco Daily III 35S11 2.8 TD – do ciężkiej roboty (zdjęcia)

Reklama

W każdym razie do kupienia jest Iveco Daily III z 2000 roku jako ciągnik siodłowy z naczepą o długości 13,6 metra, szerokości 2,5 metra oraz wysokości 2,6 metra!

No przyznam, że opis w tym ogłoszeniu nie daje do końca odpiwedzi na pytanie jakie jest DMC ciągnika siodłowego, a jakie „firanki”.

O opisie przeczytać możemy na przykład, że (oryginalna pisownia) „NACZEPA DMC-4500 kg LUB DMC 7100kg. Chciałem zapytać sprzedającego o te – wydawałoby się podstawowe i raczej stałe dane, ale niestety nie odbierał telefonu.

Zobacz też: Tym razem „privat” się nie udał – litewski zestaw w rękach ITD

W każdym razie już sam widok Ivana, który na siodle ma pełnowymiarową naczepę utwierdza mnie w przekonaniu, że na taki zestaw trzeba mieć kategorię prawa jazdy C+E.

Ale z drugiej strony jaki sens jest rejestrować Iveco Daily z taką „firanką” na C+E? No bo raczej to nie może być zestaw wymagający B+E, bo „na pusto” waży więcej niż 7 ton? 😉

No nic. W każdym razie, aby tradycji stało się zadość, zamieszczam bezpośredni link do tegoż ogłoszenia, który znajduje się TUTAJ.

Podziel się: