Mercedes Vario na kategorię B do kupienia na otomoto.pl

Mercedes Vario na kategorię B do kupienia na otomoto.pl

Czytelnik Seba podesłał link do ciężarówki z zaniżonym DMC, o której już kiedyś pisałem! Oto Mercedes Vario na kategorię B do kupienia na otomoto.pl.

Wystawiony na sprzedaż Mercedes Vario 614D zarejestrowany jest na 3,5 tony, co oznacza, że ma on zaniżoną dopuszczalną masę własną i fabrycznie nigdy ta wersja nie występowała z homologacją N1, czyli do 3,5 tony DMC.

Dlaczego akurat piszę o tym egzemplarzu, skoro w serwisach ogłoszeniowych jest pełno takich ciężarówek zarejestrowanych na kategorię prawa jazdy B? Przeglądający ogłoszenia Czytelnik Seba skojarzył ten egzemplarz z pojazdem, o którym pisałem w maju 2016 roku.

Reklama

Zobacz też: Zatrzymali Mercedesa Vario z „papierami” na 3,5 t DMC

I rzeczywiście najprawdopodobniej to ten sam pojazd, który zatrzymali przeszło 2 lata temu inspektorzy WITD Wrocław. Wtedy „Krokodyle” odholowali tego Mercedesa na parking strzeżony, bo auto miało m.in. uszkodzone zawieszenie, wycieki płynów eksploatacyjnych, niesprawny układ hamulcowy, nieszczelny oraz niekompletny układ wydechowy.

W jakiej jest aktualnie kondycji? Tego nie wiem, ale na pewno sprzedający ładnie go „odświeżył”. Jeżeli więc ktoś ma ochotę zakupić rzucające się w oczy pomarańczowe Vario z zaniżonym do 3,5 tony DMC, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: